5 BASIT TEKNIKLERI IçIN HERBALIFE üRüNLERI

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

Blog Article

Herbalife Aloe Vera özlü rahatlatıcı çehre tasfiye jeli; cildinizin gündüz boyu verilen kaldığı kiri ve makyajı temizler. Aloe veranın ferahlatıcı etkisiyle yan yana taze bir cilde ehil olmanızı sağlamlar.

Sizinle dayalı olarak elimizde tuttuğumuz detayları kesinlikle düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek bağırsakin lütfen aşağıdaki soruya denetlemen: “Zatî bilgilerime ilişikli haklarım nelerdir?”

Herbalife üyesi olduktan sonrasında kendi andıran adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz şu demek oluyor ki şirketin genel tarz sitesine giriş yapmış olup online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

Yanlış şifre. Lütfen tekrar deneyiniz veya sıfırlamak için şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Son Dilk Hesabınızı doğrulayın

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin ketenpere üzere yararlanmaını önlemek;

özelliklerin kullanıcılar bağırsakin ne hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim problemlerını anlamak ve çözmek ve web şehir meselelemlerini iyileştirmek;

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 tabiat uzunluğunda olmalı ve en azca bir düzen ve bir sembol ciğerermeli. Şifreyi onayla*

şehir’den yahut öbür Sunulan Bilgiler’den elektronik beyinınıza indirdiğiniz yahut gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir malzemenin aracısız yahut dolaylı olarak sebep başüstüneğu ve sizin veya herhangi bir üçüncü şahsın verilen kaldığı her tür hasardan yalnızca siz sorumlusunuz.

Herbalife kilogram kontrol rozeti : Herbalife nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve kendilerini herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan şahıs herbalife üyesi başüstüneğu ve herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozet tir.

Herbalife Üyeliğinizi saksılatmak ya da muvaffakiyetlı sürdürmek midein herhangi bir iş devamını oku aracı satın ahiz şpeşı bulunmamaktadır.

Avrupa, Köle ve dünyada vesair ülkeleri kapsayan bir numara bir sekans veri sahabet yasası yoktur. Fakat her dönem zatî verilerinizin mevcut yöresel veri sahabet yasası kapsamındaki emniyet koşullarına onat bir şekilde sağlamlanmasından emniyetli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi bakmak karınin temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar süflidakileri kapsar:

Hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın Kent yahut vesair Sunulan Bilgiler ile dayalı eylemleri yahut ihmalleri;

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek sair icma metotları vasıtasıyla kötüda verilen çeşitli ammaçlar doğrultusunda ve bir dizi film yasal zemine dayalı olarak sizin zatî verilerinizi toplar:

ihtimam sağlayanlara meydana getirilen uluslararası aktarmalar bağırsakin, bilgilerin korunması alakalı ihtimam sağlayanya ve onun konumuna ilişkindır ve yasaların gerektirdiği bilgi müdafaa maddelerini sineermiş sözleşmeler bağırsakerir;

herbalife

Report this page